Про нас

Про нас

Медична форма - це те, що в першу чергу ми уявляємо собі думаючи про лікарню, доктора або медицині в цілому. Уніформа - це найважливіший атрибут сучасної медицини, саме тому так важливо подбати, щоб вона була стильною, якісною і повністю відповідала вимогам її комфортною експлуатації.

Наша компанія «In White» пропонує товари тільки високої якості. Всі моделі уніформи розроблені таким способом, що повністю відповідають вимогам сучасної медицини, виглядають дуже естетично і модно.

Тепер Ви зможете підібрати уніформу для себе або для персоналу підкреслюючи, як унікальність кожного, так і унікальність Вашого медичного закладу. Вибрати стиль тепер просто і легко, навіть, здавалося б, в одноманітній медичної тематики, «In White» пропонує різноманітний вибір кольорів, форм і моделей. Ви можете поєднувати кольори, підбираючи для себе свій особливий стиль.

Так нашими розробниками передбачено відходження від консервативних канонів медичної форми. Всі моделі і кольору розроблені з урахуванням всіх правил ергономіки і сприятливого впливу кольору на сприйняття пацієнта і фахівця. Над створенням унікальної медичної одягу «In White», працює велика група високопрофесійних фахівців, що складаються з: модельєрів, стилістів, дизайнерів, які ретельно підбирають тільки найякісніші матеріали для створення моделей і розробляють в команді найкомфортніші і стильні медичні моделі.

Тепер залишатися стильним і модним можливо і на роботі. Повсякденне уніформа більше не буде здаватися повсякденного і одноманітною протягом навіть тривалого часу, у нас завжди є з чого вибрати, і ви завжди зможете урізноманітнити свої дні модною формою, підкреслюючи свою індивідуальність і неповторність.

«In White» - це нове слово в медичній моді, слово з якого починається формування довіри та становлення відносин пацієнта з медичним світом.

Власне виробництво

Власне

виробництво

Гарантія якості товару

Гарантія якості

товару

Доставка Україною 1-3 дні

Доставка Україною

1-3 дні

Можливість обміну

Можливість

обміну