Створюємо модний медичний одяг з 2015 року
Як медичний одяг впливає на безпеку та здоров'я медичних працівників

Як медичний одяг впливає на безпеку та здоров'я медичних працівників

Категорії

Медичний одяг, такий як маски, халати, перчатки та захисні окуляри, є важливою складовою безпеки та здоров'я медичних працівників. Він має важливі функції і використовується для різних завдань.

Основні функції одягу медичних працівників:

 1. Допомагає захистити медичних працівників від контакту зі шкідливими мікробами та бактеріями, які можуть викликати інфекційні хвороби, такі як грип, туберкульоз та COVID-19.
 2. Хірургічні халати та рукавички знижують ризик забруднення під час медичних процедур та операцій, таким чином захищаючи і лікарів, і –пацієнтів.
 3. Деякі процедури вимагають використання хімічних та біологічних речовин, які можуть бути шкідливими для здоров'я. Медичний одяг допомагає зменшити контакт з цими речовинами.
 4. Захисні окуляри та шоломи допомагають запобігти травмам та пошкодженням, які можуть виникнути внаслідок нещасних випадків під час медичної практики.

У лікаря та медперсоналу безпека життя під час роботи залежить від медичного одягу, тому його використання та обслуговування є не менш важливим. Наприклад, рукавички дуже важливо підбирати за розміром і правильно одягати. Халати повинні бути чистими та замінюватись після кожного використання.
Також важливо дотримуватись правильних процедур зняття одягу та обробки рук, щоб запобігти перенесенню інфекцій на інші поверхні та наші руки.

Матеріали для одягу медичних працівників

Медодяг повинен бути зносостійким, гігроскопічним, гіпоалергенним, повітропроникним, стерильним, легким та забезпечувати захист від хімічних і бактеріальних агентів. В його виробництві використовують:

 1. Поліестер: легкий, міцний та зносостійкий, він добре пропускає повітря і допомагає швидко висохнути.
 2. Нейлон: також дуже міцний і зносостійкий, але він менш дихаючий, ніж поліестер.
 3. Мікрофібра: матеріал, що дихає, забезпечує високу зносостійкість захист від бактеріальних і хімічних агентів.
 4. Поліуретан: володіє високою зносостійкістю і хімічною стійкістю, а також він легко миється і дезинфікується.
 5. Хірургічний шовк - високоякісний, забезпечує максимальну гігієну і стерильність. Він має гладку, м'яку текстуру, яка дозволяє шкірі дихати і не подразнює її.
 6. Хірургічна бавовна - використовується для виготовлення халатів, рукавиць та масок. Має високу гігроскопічність та здатність до поглинання вологи, добре пропускає повітря і є дуже комфортним для носіння.
 7. Трикотаж - це м'який та еластичний матеріал, який часто використовують для виготовлення футболок, піжам та штанів. Він добре пропускає повітря та не дратує шкіру.

Залежно від умов, можуть використовуватись різні комбінації цих матеріалів для забезпечення максимального комфорту, захисту і зносостійкості. Важливо враховувати швидкість відведення вологи, так як від цього залежить комфорт працівників.
Медичний одяг, для виготовлення якого використовують зносостійкі над’якісні матеріали, зберігає свій привабливий зовнішній вигляд навіть після обробки дезинфікуючими засобами.

Стильний медичний одяг допомагає підвищити статус і репутацію бренду

Сучасна медицина зосереджена не лише на лікуванні хворих, а й на взаємодії з інвесторами та клієнтами. Важливо створити враження професійності, викликати довіру та привернути увагу зовнішнім виглядом. Модна форма може допомогти досягти цих цілей, адже дизайнери створюють її з урахуванням сучасних тенденцій у сфері дизайну та кольорів. Коли медичний працівник одягнений стильно і професійно, людина, яка з ним спілкується, відчуває довіру, зникає підсвідомий страх перед лікарем.

Медичний одяг від українського виробника InWhite надійно захищає свого власника, дозволяє йому виглядати гарно та зручно. В магазині є широкий вибір сучасного медичного одягу для різних категорій медпрацівників.

Купуйте безпечний медичний одяг у InWhite і ми гарантуємо максимальну безпеку як вашим співробітникам, так і пацієнтам.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
Власне виробництво

Власне

виробництво

Гарантія якості товару

Гарантія якості

товару

Доставка Україною 1-3 дні

Доставка Україною

1-3 дні

Можливість обміну

Можливість

обміну